Enel-Med

Pakiet Classic Plus – Partnerski

O pakiecie

Lokalizacja

Cała Polska

Ilość badań

431

Ilość zabiegów ambulatoryjnych

90

Prowadzenie ciąży

Nie

Specjaliści

20

Koszt

247 zł/ mies.

Czas trwania umowy

12 miesięcy

Dbajcie Razem o Zdrowie

Pakiet Classic Plus – Partnerski to perfekcyjne rozwiązanie dla par, które chcą razem dbać o swoje zdrowie i mieć pewność dostępu do najwyższej klasy usług medycznych. Oferując 431 różnorodnych badań i 90 zabiegów ambulatoryjnych, ten pakiet gwarantuje pełne wsparcie w zakresie diagnostyki i leczenia, niezależnie od tego, w którym miejscu Polski się znajdujemy.

Wspólna Opieka Pod Okiem Specjalistów

Nic nie daje większego komfortu niż wiedza, że w każdej sytuacji zdrowotnej można liczyć na wsparcie profesjonalistów. Pakiet Classic Plus – Partnerski zapewnia dostęp do 20 specjalistów z różnych dziedzin medycyny, co gwarantuje, że zarówno codzienne dolegliwości, jak i bardziej skomplikowane problemy zdrowotne, będą traktowane z należytą uwagą.

Ekonomia i Jakość w Jednym

Opieka zdrowotna to inwestycja, która powinna łączyć jakość z przystępną ceną. Za 247 zł miesięcznie obie osoby otrzymują dostęp do wszystkich usług zawartych w pakiecie, co czyni Pakiet Classic Plus – Partnerski jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań na rynku, biorąc pod uwagę zakres i jakość oferowanych usług.

Pewność i Stabilność przez Cały Rok

Zawierając umowę na 12 miesięcy, pary mogą być pewne, że ich opieka zdrowotna będzie stabilna i niezmieniona przez cały rok. To przewidywalność kosztów, ciągłość opieki i pewność, że w każdej chwili mogą liczyć na wsparcie medyczne, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.

Udostępnij na: