Luxmed

Pakiet Basic – Indywidualny

O pakiecie

Lokalizacja

Cała Polska

Ilość badań

42

Ilość zabiegów ambulatoryjnych

25

Prowadzenie ciąży

Nie

Specjaliści

9 specjalistów​

Koszt

89 zł/ mies.

Czas trwania umowy

12 mies.

Twoja Podstawowa Tarcza Zdrowotna

Pakiet Basic – Indywidualny to doskonały wybór dla osób, które szukają podstawowej, ale kompleksowej opieki medycznej dostępnej w każdym zakątku Polski. Umożliwiając dostęp do 42 kluczowych badań, ten pakiet zapewnia, że wszystkie podstawowe potrzeby zdrowotne zostaną zaspokojone.

Sprawność i Szybkość w Działaniu

Z 25 zabiegami ambulatoryjnymi w ofercie, Pakiet Basic gwarantuje, że niewielkie dolegliwości i kwestie zdrowotne zostaną szybko i skutecznie zaadresowane. Chociaż pakiet nie oferuje prowadzenia ciąży, jego zakres usług jest optymalnie dostosowany do codziennych potrzeb zdrowotnych wielu osób.

Ręka Do Pomocy Dzięki Doświadczonym Specjalistom

Dzięki współpracy z 9 wykwalifikowanymi specjalistami, pacjenci mają pewność, że ich zdrowie jest w dobrych rękach. Bez względu na to, czy potrzebują konsultacji z kardiologiem, ortopedą czy internistą, Pakiet Basic zapewnia dostęp do specjalistów gotowych dostarczyć wysokiej jakości usługi.

Prosta Troska o Zdrowie w Przystępnej Cenie

Koszt pakietu wynoszący 89 zł miesięcznie to atrakcyjna oferta dla tych, którzy pragną dbać o swoje zdrowie bez nadwyrężania domowego budżetu. Dzięki 12-miesięcznemu zobowiązaniu, pacjenci mogą być pewni stałości opłat i kontynuacji opieki przez cały rok, co daje im spokój umysłu w kwestiach zdrowotnych.

Udostępnij na: